30

yıllık
tecrübe
HALİL KALE MAKİNE SANAYİ VE DIŞ TİCARET

Hakkımızda

Halil Kale Makine San. Dış Tic. 2008 yılında şirketleşmiş olup, 30 yıllık tecrübeye sahip kuruluş olarak sektörde yerini almaktadır. 

Firmamız ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazları üretimi, ithalat, ihracat, satış ve satış sonrası yedek parça, servis hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Bu doğrultuda Halil Kale Makine San. Dış Tic. olarak aşağıdaki kategorilerde ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazları üretmekte ve satmaktayız:

Profesyonel ekibimizle birlikte endüstriyel ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazlarına ömür katarak, ekipmanlarımızın uzun süre kullanılmasını sağlamaktayız. 

Altyapınızı yenilemeden veya hatta yeni tesislere taşınmadan önce geçici olarak ekstra kapasite ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu kapsamda gerekli tüm kapasite hesaplamalarını yapabiliriz ve gerekli tüm ekipmanları stoklarımızda bulundururuz.

İhtiyaçlarınıza önem vererek sizlere %100 işlevsel ısıtma, soğutma ve havalandırma ekipmanı sunmak için gerekli tüm becerileri bünyemizde barındırmaktayız.

Halil Kale’den soğutma ekipmanı tedarik etmek, her işletmeye taktik, stratejik ve finansal olarak fayda sağlayabilecek esnek, dayanıklı ve finansal açıdan çekici çözümler seçmek anlamına gelir.

Sattığımız her ekipman, sıkı test protokolleriyle test edilir ve Kalite Standartlarına göre ölçülür, böylece müşterilerimize teslim edildiğinde tam işlevsellik sağlanır.

Herhangi bir türde bir endüstriyel veya ticari soğutma tesisatı satın almayı düşünüyorsanız, ancak tam olarak ne tür bir tesisatın ve tesisatın ne kadar ağır olması gerektiğini belirleyecek bilgi ve uzmanlığa sahip değilseniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Halil Kale Firması Olarak;

 Amacımız, yurtiçi ve yurtdışı pazarda, ürün ve hizmet kalitesi, güvenirlilik, süreklilik bugünden sonrada sağlıklı gelişimi ve konulan hedeflere varış için vazgeçilmez temel ilkeleri olmaya devam etmektedir.

Hedefimiz, markalaşmak kaliteyi daima ön planda tutmak, imajını ve pazar payını dahada ilerilere taşımak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında ilkeli, bilinen, güvenilen bir marka olmaktır. 

İlkemiz, faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir şirket olarak ekip çalışmasını önde tutmak karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmaktır.

 “ HALİL KALE’yi seçmek; esnek, sürdürülebilir ve uygun maliyetli çözümleri seçtiğiniz anlamına gelir. Tüm soğutma gereksinimleriniz için mümkün olan en iyi ortağınız olduğumuza inanıyoruz ”.